Rolety dzień noc – cena

Jesteś na etapie aranżacji swojego mieszkania i zastanawiasz się, jakie osłony okienne wybrać? Popularność zdobywają rolety dzień/noc.

Co to są rolety dzień/noc?

Rolety dzień/noc mają oryginalną konstrukcję. Zaprojektowane są z naprzemiennych pasów materiałów: przejrzystych i zaciemnionych. Za pomocą specjalnego sznureczka możesz swobodnie regulować ilość wpadającego światła do Twojego mieszkania.

Zalety

  • Proste w montażu.
  • Łatwe w pielęgnacji. Wystarczy delikatna ściereczka i wody, by pozbyć się kurzu.
  • Funkcjonalne i uniwersalne. Sprawdzą się właściwie do każdego stylu mieszkania.
  • Możliwość wykonania na zamówienie w przypadku nietypowych rozmiarów czy kształtów okien.
  • Płynna regulacja światła.
  • Mają wpływ na utrzymanie korzystnej temperatury w pomieszczeniach.

Wybór materiału zależy właściwie od Twojej fantazji i budżetu. Najchętniej wybierane są z poliesteru, ale w sklepach znajdziesz także bawełniane i z lnu. Niestety, rolety z naturalnych materiałów mają tendencję do odkształcania się.
Biorąc jednak pod uwagę wszystkie zalety tego rodzaju rolet stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych osłon okiennych, np. firanek lub metalowych żaluzji. Za wadę uznaje się jedynie brak możliwości całkowitego zaciemnienia pomieszczenia.

Ile kosztują rolety dzień/noc?

Koszty rolet dzień/noc zależą od od rozmiaru naszych okien i rodzaju materiału jaki wybierzemy. Ceny zaczynają się od 35 złotych i sięgają powyżej 100 złotych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *