Maybach cena

Maybach jest jedną z najbardziej znanych luksusowych marek samochodów osobowych. Jeśli interesuje Cię historia tej niemieckiej marki i ile kosztują ich pojazdy sprawdź nasz artykuł.

Ile kosztuje Maybach

Maybach to rodzinna firma, która swoją karierę wbrew pozorom nie rozpoczęła od pojazdów osobowych, a od produkcji silników. Samochody sygnowane tym logo wyróżniają się nowoczesnym i luksusowym designem o zaawansowanych technologicznie możliwościach. Nie uchroniło to jednak marki przed jej likwidacją, którą w efekcie przejął Mercedes.

Wśród modeli możemy znaleźć:

  • Maybach 57 – ta limuzyna to jeden ze starszych wariantów, jednak wciąż zachwycająca swoimi osiągami pomimo stosunkowo dużej wagi: 2375 kilogramów. Na rynku wciąż można znaleźć używane modele, które zostały odświeżone w 2010 roku. Zostały one wyposażone w ledowe światła do jazdy dziennej, a ich wygląd został odrobinę odświeżony. Na wyposażeniu pojazdu znajduje się m.in. nowoczesny system audio, fotele z opcją masażu i wentylacji, stoliki i lodówka. Za takie udogodnienia trzeba zapłacić nawet ponad 400 tysięcy dolarów.
  • Maybach 6 – piękna, luksusowa wersja coupe. W tym modelu drzwi są unoszone do góry, co w połączeniu z charakterystycznie zarysowanymi konturami pojazdu, sprawia, że nabiera on futurystycznego wyglądu. Wnętrze samochodu również zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Znajdziemy tutaj wykończenie ze skóry, drewnianą podłogę i elementy wykonane z różowego złota.
  • Mercedes – Maybach S600 – to najnowsza propozycja tej marki. W porównaniu do pozostałych modeli ma inne chromy, a felgi wyróżniają się nowym wzorem. Zostało także ulepszone zawieszenie. Natomiast bogate wyposażenie obejmuje m.in. fotele First Class z masażem, bardzo dobrej jakości sprzęt audio, lodówkę, dostęp do internetu i telefonu wraz ze słuchawkami.

Dlaczego Maybach jest tak drogi?

Właściwie już od momentu pojawienia się pierwszego samochodu tej marki oferta skierowana była do zamożnych klientów. Wraz z upływem lat Maybach stawał się realnie luksusową marką, na co wpływ miał nie tylko design pojazdów. Istotny czynnik to dostosowanie się do potrzeb najbogatszych. Samochody tej marki zachwycają komfortem i udogodnieniami. Wyposażenie może obejmować właściwie wszystkie osiągnięcia technologiczne, dostosowane do preferencji klientów. 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *